Cette boutique utilise des cookies et autres technologies afin que nous puissions améliorer votre expérience sur nos sites.

Pěnový koberec MAXI Čísla silný

895,00 Kč

Neuf

Pěnové puzzle. V balení je 12 částí o velikosti 32x32 cm číslice od 0 do 10 a jeden díl pro vytváření čísel v digitální podobě, tloušťka je 16 mm.

Plus de détails

En stock

Brand TOYFORMAT
Počet dílů 12+43
Dimentions 90x120
Weight 1,1 kg
L'âge 3+
Matériaux PE Foam
L'épaisseur du matériau 16 mm

V balení je 12 částí o velikosti 32x32 cm číslice od 0 do 10 a jeden díl pro vytváření čísel v digitální podobě, znaménka „+“,“ - „ a „=“ . (symboly sčítání, odečítání a rovnosti) tloušťka je 16 mm. Sestavují se do plochy 120x180 cm.

Multifunkční pěnové puzzle Maxi Čísla otevřou pro vaše dítě nový svět. Zajímavé tvary najednou dostávají význam, který dítě vstřebá v tom nejlepším věku. Postupně přijde na to, co je “+“, „-“ , „=” objeví jako kouzlem sčítaní a odečítání. Takovýmto hravým a přijemným způsobem se připraví na školu.

Čísla se mohou také sestavovat do podoby „skákajícího panáka“ a to už je zábava pro více kamarádů nebo celou rodinu.

Čísla v kombinaci s pěnovým kobercem MAXI nebo XL udělají z podlahy poutavou a komfortní hrací plochu se spoustou zábavy, která rozvijí a také učí.

Pěnová podložka nepouští barvy, lehce se omývá mýdlovou vodou, nepromokne a je lehká. Můžete ji snadno rozložit a přemístit kamkoliv chcete.

Materiál vyroben v EU a je zdravotně nazávadný.

Určeno pro děti od 3 let.

Donnez votre avis

Elément du tapis Mid-form fort

Tapis de jeu. Elément 58 X 58 cm. Epaisseur 16 mm.

Produits Connexes
-->